Wyjazdy » Samolot

Serbia od A do Z

Termin

30.08.2024 - 10.09.2024

Zapisz się

12 dni / samolotem / bogaty program / mała grupa / bez pośpiechu

Rozbudowany, autorski program zgodny z bałkańską wizją podróżowania „śpiesz się powoli”. Plan na każdy dzień realizujemy nie wcześniej niż od godziny 9, w umiarkowanym tempie, bez długich dziennych przejazdów (średnio 3 godziny), z podwójnym noclegiem w czterech z siedmiu hoteli.

 

W SKRÓCIE
Od planu filmowego Emira Kusturicy w Mokra Gora do nowosadzkiej kafany gdzie na pianine grywał Albert Einstein. Podczas podróży czeka na nas najdłuższa kolej gondolowa na świecie, rejs przełomem Dunaju na granicy z Rumunią, wizyta w Mieście Diabła i Jaskini Resavskiej, przejażdżka górską koleją, odwiedziny Wieży Czaszek i Twierdzy Golubac gdzie zginął Zawisza Czarny, podziwianie sępów nad Uvac, wizyty w lokalnych winiarniach i tradycjnych salašach.

 

DLA KOGO:
Dla wymagających i ciekawskich, którzy oczekują więcej niż oferują programy w stylu „3 kraje w 8 dni”. Program dedykowany osobom preferującym kameralną podróż w wakacyjnym tempie, bez pobudek o 6, bez intensywnych planów dziennych, których realizacja wymaga wielogodzinnych przejazdów i nocnych dojazdów do hoteli. Chętnym dotarcia tam gdzie nie ma masowej turystyki oraz posmakowania różnorodności kulturowej i bogactwa kuchni regionalnych.

 

ŚWIADCZENIA:
NOCLEGI (11) w sprawdzonych hotelach klasy 4* (min 3*) ze śniadaniami, pokoje 1lub2os zgodnie z wybraną opcją: 2 x Mokra Gora, 2 x Belgrad, 1 x Nowy Sad, 2 x Donji Milanovac, 2 x Jagodina, 1 x Pester/Zlatar. Przejazdy i transfery lotniskowe: klimatyzowanym minibusem lokalnego przewoźnika.

 

INTENSYWNOŚĆ: Program nie jest wymagający fizycznie: elementy trekkingu/krótkich podejść na punkty widokowe są opcjonalne.

 

>>PEŁNY PROGRAM I WARUNKI<<

Kontakt

Jesteś zainteresowana/y? Skorzystaj z formularza i wyślij nam wiadomość