Opinie

Pociąg na Bałkany
5.0
powered by Facebook

Łukasz Kowalczyk

Piotrek nie tylko zorganizował wszystko celująco, ale również aktywnie uczestniczył z nami w wyjeździe jako współtowarzysz, kolega. Z czystym sumieniem wszystkim polecam! Sylwester petarda!!!

Kasia Majewska

Świetny wyjazd! huczny sylwester w Bałkańskim stylu. Cała ekipa bardzo zadowolona. Hotel i śniadania na bardzo dobrym poziomie. Piotrek w pełni zaangażowany, otwarty i przyjazny. W ciekawy sposób wprowadził nas w świat Bośni. Fajna organizacja bez spiny. Jeden z najlepszych wyjazdów a sylwester zdecydowanie najlepszy 😃💥🎄 Dziakujemy I mam nadzieję ze widzimy sie następnym razem 🙂

Jowi Wasilewska

Pierwszy raz wybraliśmy się wraz z Przyjaciółmi na wyjazd zorganizowany i ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyprawa w iście bałkańskim stylu - bogaty program, piękne miejsca, liczne degustacje, genialne jedzenie i wspaniali ludzie - organizatorzy, lokalna społeczność oraz sami uczestnicy. Myślę, że charakter kierunku ściągnął tam otwartych i pełnych pasji ludzi, dzięki czemu wyjazd był niezapomniany! Sarajewo z uwagi na korzenie jest mi szczególnie bliskie - wiedziałam, że spędzę tam wspaniały czas, ale dla mnie miejsca to przede wszystkim ludzie. I Bałkany są kierunkiem, które kocham przede wszystkim za to. Poza zafascynowaniem lokalną życzliwością moją i mojej ekipy wdzięczność kieruję jednak przede wszystkim w stronę Piotra i Nadii za ich otwartość, uczynność oraz olbrzymią wiedzę na temat trudnej bałkańskiej historii, której nikt wcześniej nie był w stanie zobrazować mi w sposób tak przystępny i zrozumiały. Mam nadzieję, że z Ekipą Pociągu na Bałkany spotkamy się znów wkrótce! Dziękuję za najlepszy Sylwester w moim życiu! 😍

Małgorzata Rządkiewicz

Najlepszy pociąg jakim miałam okazję podróżować. Polecam wszystkim, i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Bałkanami, i tym, którzy mają przekonanie, że na Bałkanach widzieli już wszystko. Dla pierwszych będzie to niezapomnianie i niepowtarzalnie piękny pierwszy raz, a dla tych drugich wspaniała okazja do odkrycia nowych, niezwykłych i intrygujących miejsc. Pociąg jest napędzany najlepszym paliwem - wiedzą, sercem, zaangażowaniem i entuzjazmem jego Motorniczego. Wsiadajcie śmiało. Ta podróż nie pozostawi nikogo obojętnym, a Bałkany staną się na zawsze częścią Waszego serca i duszy.

Anna Rowińska

Byłam raz i nie był to na pewno raz ostatni. Cudowna przygoda! Każda sekunda warta zapamiętania 🙂

Kasia Mamos Lewonowska

I fully recommend Pociąg na Bałkany as a designer of your Balkan adventure. Crazy and passionate train driver will take you through the wilderness. To capture the spirit and taste of this amazing Land, melting-pot of various influences, traditions and landscapes. 👍👍👍👍

Magdalena Frankowska

Jeżeli nie jesteście turystami, dla których ważnym jest tylko "odhaczyć" kolejne znane miejsce z pocztówki, tylko podróżnikami chcącymi na prawdę zobaczyć, poczuć i zrozumieć Bałkany, to nie mogliście lepiej trafić! Tu poznacie historię, także tę najnowszą i jej doświadczycie. Posmakujecie autentyczności i zejdziecie z utartego szlaku. Mam nadzieję, że to nie moja ostatnia wyprawa z Pociągiem! Gorąco polecam!

Sandra Orlowska

Zdecydowanie polecam podróżowanie z pociągiem na Bałkany! Świetny program, wspaniali ludzie, cudowne krajobrazy. Wyjazdy organizowane z dużym zaangażowaniem i pasją.

Ewelina Klatka

Niesamowita przygoda która uzależnia - oczywiście pociągiem do bałkanów jeszcze bardziej 😀 świetna organizacja, pełen profesjonalizm, zastrzeżeń brak, chętnie się jeszcze wybiorę na taką wyprawę 😉

Marcin Wyrzykowski

Profesjonalizm i pasja. Wyjazd przygotowany bardzo dobrze. Można spojrzeć na Bośnię z szerokiej perspektywy - przyroda, historia, kultura, współczesność. Zwiedzamy i poznajemy kraj, możemy go posmakować i poczuć. Nie przemykamy przez niego gromadząc wyłącznie pocztówki z wakacji. Pociąg na Bałkany grozi Pociągiem do Bałkanów 😁. Pociąg albo Nuda - wybór należy do Ciebie‼️

Dominik Pisz

Polecam Pociąg na Bałkany 💪 Najlepiej zorganizowana przygoda na jakiej byłem 🎉🎉🎉

Krzysztof Kubowicz

Gorąco polecam tą firmę. Niesamowite widoki, niesamowite przeżycie, wspaniali ludzie, i najlepszy organizator z jakim miałem przyjemność wybrać się na wycieczkę. Standard pokoi powyżej naszych oczekiwań, atrakcje, których nie znajdziecie w przewodnikach i pilot z wiedzą i podejściem do klienta, które sprawia że wycieczka wychodzi na wyższy poziom. Serdecznie polecam wszystkim!

Agnieszka Pajor

Wszystko ok :) 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Marcin Zarwański

Wczoraj wróciłem z Derbów Belgradu. Serdecznie polecam przeżycie tego widowiska z "Pociągiem" !!!!! Fenomenalne 2 dni :)

Agnieszka Łach

Lepszego pociągu na Bałkany znaleźć się nie da - organizacja pierwsza klasa, a wszystko to w połączeniu z wyraźnie wylewającą się z każdej strony pasją do regionu!

Robert Matuszczak

Bardzo dobra organizacja, wspaniali przewodnicy, informacje przekazywane z tak dużą pasją przez Piotra że z przyjemnością się słucha. Z pewnością jeszcze skorzystam z Waszych ofert.

Iwona Markiewicz

Polecam Pociąg na Bałkany nie tylko miłośnikom regionu :) bardzo dobra organizacja, ogromna wiedza o regionie, wszystko opowiedziane i pokazane interesująco i przystępnie :)

Aga Stolarczyk

Jak dla mnie nie ma minusów, same pozytywne wrażenia. Organizatorzy wiedzą co robią, z dużą wiedzą o regionie, przyjemnie się ich słuchało, najważniejsze że bardzo kontaktowi i pomocni. Sylwester w stylu serbskich był ciekawym doświadczeniem, bardzo pozytywnym, nogi tańcują nadal :D Zachęcam do podróży z Pociągiem na Bałkany, warto :D

Marta Żelichowska

Same pozytywne wrażenia po spędzonym właśnie tygodniu w Nowym Sadzie i Sarajewie, w połączeniu z mega klimatyczną imprezą sylwestrową w bałkańskim stylu! Bardzo dobra organizacja wyjazdu od początku do końca. Organizatorzy bardzo kontaktowi, mający ogrom wiedzy na temat regionu i umiejętności pozwalające im przekazać tą wiedzę w przystępny i ciekawy sposób. Wg mnie wyśmenita możliwość poznania regionu Bałkanów. Polecam bardzo :)

Joanna Cibis

Bardzo dobra organizacja. Pociąg na Bałkany ma świetnego MASZYNISTE. Piotra można słuchać i słuchać. Opowiada z ogromną pasja i zamiłowaniem. Polecamy podróż na Bałkany tym pociągiem. Chcielibyśmy tam jeszcze wrócić.

Tomasz Sih

Wyjazd z Pociągiem na Bałkany pozwala na własne oczy ujrzeć to, o czym czyta się w przewodnikach, Internecie czy słyszy od znajomych, którzy już tam byli. Okazuje się jednak, że Bałkany to nie tylko plaże Makarskiej, a całkiem inny świat, w którym często łatwiej niż po angielsku dogadasz się w swoim ojczystym języku, a krajobrazy zapierają dech. Pociąg na Bałkany oferuje wspaniałe chwile, uświetnione narracją Piotra o historiach, których chciałoby się słuchać bez końca. Bałkany były moim marzeniem, a dzięki Pociągowi wiem, że wrócę tam jeszcze nie raz.

Marcin Jurek

Miałem okazję już kilkukrotnie podróżować po Bałkanach na własną rękę, tym razem pierwszy raz zdecydowałem się na wyjazd zorganizowany. Szukanie samemu przygód ma zalety i wielki urok, ale jeśli nie chcemy zajmować się organizacją, to Pociąg na Bałkany jest doskonałym wyborem. Trudno się do czegokolwiek przyczepić, natomiast wrażenie robią przede wszystkim kompetencje organizatorów. Począwszy od bogatego programu (z miejscem zarówno na odpoczynek, plażowanie i zwiedzanie miejsc czasem bardzo nieoczywistych, o których informacji nie znajdziemy w przewodnikach), kończąc na ogromnej wiedzy o wszystkich krajach regionu, ich historii, kulturze i współczesnych realiach. Chętni dowiedzą się bardzo dużo, a na wiele wydawałoby się znanych spraw można dzięki temu spojrzeć z trochę innej perspektywy. Do tego bardzo przyjemna atmosfera, daleka o wycieczkowej „spiny”. Udziela się bałkański luz w pozytywnym znaczeniu ;) Zdecydowanie polecam i na pewno chętnie wybiorę się jeszcze raz. Mam nadzieję, że na przyszłoroczne derby Belgradu :)

Gosia Eł

Z czystym sumieniem polecam wyprawy z Pociągiem👏👌! Nie tylko ze względu na bardzo dobrą organizację, bogaty program oraz przepiękne krajobrazy, ale także z uwagi na możliwość poznania pozytywnie zakręconych ludzi z całej PL (dawno się tyle nie śmiałam😀), czarodziejski reset głowy od problemów dnia codziennego (rzadko zdarza mi się aż tak odprężyć na wyjazdach, że w pierwszym dniu pracy po urlopie nie wiem, na które piętro mam wjechać windą…) i masę energii do działania po powrocie! Piotr Gruntmeyer jako motorniczy Pociągu daje radę! Pomimo długiej podróży autokarem, to jego głos i zabawne bałkańskie historie nie pozwalały tak łatwo wpaść w objęcia Morfeusza😴;).

Ela Kalinowska

Z pociągiem miałam do czynienia już na dwóch wyprawach i mam nadzieję ze na tym się nie skończy ;). Już teraz wiem, iż niedlugo ponownie chciałabym odwiedzić bałkańskie kraje. Agnieszce i Piotrowi dziękuję za nieszablonowe podejście do tematu, dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej poznać ten ciekawy region. Serdecznie polecam ;)

Rafał Semla

Jeżdżę regularnie na Bałkany z Pociągiem i nawet jak bym bardzo bardzo chciał się do czegoś przyczepić to absolutnie nie mam do czego. Wyjazd "pożegnanie lata 2019" to kolejna perfekcyjnie przygotowana impreza. Wiedza i kompetencje Piotr Gruntmeyer i Agnieszka Pajor nieocenione. Kapitalnie spędzony czas i wspomnienia na całe życie. Fenomenomenalno !!! 👌👏👏👏 😉😊😃