Wyjazdy » Autokar

Jarmark Bożonarodzeniowy
Ljubljana + Graz

Termin

07.12.2018 - 09.12.2018
-

Zapisz się

Dzień 1

Wyjazd o 23:00 z Dworca PKS w Katowicach.
Możliwość dołączenia w Bielsku-Białej lub Cieszynie.

Dzień 2

Przyjazd do Lublany w godzinach porannych. Zwiedzanie z przewodnikiem stolicy Słowenii, uznanej w 2016 r. za Zieloną stolicę Europy (Smoczy Most, Plac Kongresowy, barokowy Ratusz, dzieła architektury Jože Plečnika: słynne Trzy Mosty). Czas wolny na jarmarku świątecznym. Następnie zwiedzanie Jaskini Postojnej, będącej jedną z największych atrakcji Słowenii. Dzięki swojej niezwykle bogatej szacie naciekowej uznawana jest za najpiękniejszą jaskinię krasową w Europie. Do przebycia będziemy mieli 5,5 – kilometrową trasę, z czego 4 km pokonamy podziemnym pociągiem! Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do Grazu w Austrii i zwiedzanie z przewodnikiem (katedra świętego Idziego, Ratusz, ruiny zamku Schlossberg, wieża zegarowa). Czas wolny na jarmarku świątecznym. Przyjazd do Katowic około 23:00.

Cena:

470 ZŁ + 70 EUR

W cenie:

Kwota 470 zł obejmuje przejazd autokarem, ubezpieczenie KL NNW, opiekę polskojęzycznego pilota, nocleg w hotelu 3* ze śniadaniem oraz obiadokolacją, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Kwota 70 EUR płatna w autokarze obejmuje: bilet wstępu do Jaskini Postojnej, audio-przewodnik podczas zwiedzania jaskini, zestawy słuchawkowe (tour guide), przewodników miejskich w Lublanie oraz Grazu, taksy klimatyczne.

Kontakt

Jesteś zainteresowana/y? Skorzystaj z formularza i wyślij nam wiadomość